Sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.

Hakkımızda

elektronik sigara sigara kullanan bir ekibin sigarayı bırakması ile ortaya çıkan bir projenin sonucudur. Elektronik sigara ile bizlerde sigarayı bıraktık. Bu bizim elektronik sigarayı daha çok kişiye tavsiye etmemeize sebep oldu.
Tabi etrafımızda bu konuda fazla bilgili kimseler yoktu. Genelde yurtdışı kaynaklarında bilgi ediniyorduk. Zaten asıl işimiz e-ticaret ve reklam sektörüdür.
 
Tabi etrafımızda elektronik sigara talepleri çok olunca bizde kayıtsız kalamadık. Ve bu işe girmeye kara verdik. Ama tam manası ile bilgi edinmek için yurtdışından bu konuda çalışan firmalar ile tek tek görüştük. Görüşmelerimiz neticesinde satacagımız elektronik sigara markaları olarak Red Kiwi, Delirium, Joyeterch iqos Heets ve Ovale başta olmak üzere en kaliteli elektronik sigara markalarını tercih ettik. En kaliteli likit için Dinner Lady ve Flavour art likitlerini satmaya karar verdik.
 
Mizyonumuz
Iqos Elektronik Sigara ile sigarayı bıraktırmak daha sağlıklı bir nesil için yaşamak.
 
Vizyonumuz
Elektronik sigara dışında daha etkili sigara bıraktırma ürünlerini araştırmak ve gerekli izinler ile ülkemizde satışa sunmak.
 
Ekibimiz
Her geçen gün kendini sigara bıraktırma konusunda geliştren ekibimiz size sadece satış yapmaz. Akabinde takiplerini ve sigara bırakma durumunuzu kontrol eder.
 
Elektronik Sigara ve IQOS Heets satan bir çok firma hangi ürünü satacagından daha çok en kârlı hangisi diye düşünür. Bu konuda devamlılıkları olmaz. Sabit telefonları ve adresleri yoktur. nedeni bazılarının sahte ve kalitesiz ürün satmasıdır.

Back to Top